Ozdoby na ścianę w pokoju dziecięcym

Pokój dziecięcy do jedno z najbardziej kolorowych pomieszczeń w każdym domu. Kolorowe meble, wielobarwne zabawki, pastelowe zasłony – całe wyposażenie tworzy niepowtarzalny klimat. Warto także wspomnieć o ścianach pokoju, które bardzo często są pokryte dekoracyjną tapetą z bajkowym motywem.

Jak dobrać kolor tapet do pokoju dziecka?

Projektanci wnętrz zalecają aranżacje pokoju malucha w jasnych, żywych kolorach, ponieważ takie barwy dobrze wpływają na dzieci. Warto unikać jaskrawych, ostrych kolorów – te z kolei rozpraszają uwagę oraz mogą źle oddziaływać na dziecko. W jakich kolorach tapeta będzie więc odpowiednia? Wszystko zależy od wystroju jaki panuje w pomieszczeniu. Jeśli meble są różnokolorowe oraz łóżko warto wybrać tapetę w stonowanych kolorach z lekkim wzorem. Wzorzystą tapetę można wykorzystać gdy meble, łóżko oraz pozostałe wyposażenie są w jednolitych barwach.

Niepowtarzalne i kreatywne tapety

Jeśli szukacie oryginalnej tapety dziecięcej warto zapoznać się z ofertą firmy Walltime. Oferujemy autorskie wzory tapet, które wyróżniają się niepowtarzalną kolorystką, ponadprzeciętną jakością oraz atrakcyjnymi cenami. Tapety do pokoju dziecięcego z naszej oferty na pewno przypadną do gustu każdemu maluchowi.