Zasłona do sypialni

Sypialnia to najbardziej intymne pomieszczenie w każdym domu – miejsce wypoczynku oraz relaksu. Dlatego wybór odpowiednich zasłon oraz rolet do tego wnętrza nie powinna być przypadkowa. Sprawdźmy jakie dekoracje okienne celującą zdają egzamin w tym pomieszczeniu.

Gdy planujemy urządzić sypialnię całkowicie nie zaciemniając wnętrza powinniśmy wybrać zwiewne jasne firany wykonane z tiulu, woalu lub szyfonu. To rozwiązanie sprawdzi się także w sypialni o małym metrażu.

Do sypialni o dużych gabarytach możemy wybrać długi zasłony z aksamitu lub żakardu. Zapewnią one ochronne przed nasłonecznieniem wnętrza i nadają mu wyjątkowy klimat.

Jednokolorowe zasłony do sypialni czy z modnym wzorem?

Wnętrze, w którym wykorzystane jest dużo dekoracji oraz kolorów lepiej będzie prezentować się z prostą zasłoną w jednolitym kolorze z gładkiego materiału. Aranżacje sypialni w stonowanych kolorach można ożywić zasłoną z ciekawym wzorem – kwiatów, pasków lub figur geometrycznych.

Zasłony z oferty Atelierdeco

Szukasz zasłon do swojej sypialni? Sprawdź ofertę Atelierdeco. Oferujemy bogaty wybór zasłon, firan, rolet czy żaluzji. Kompleksowa dekoracja okien to nasza pasja.